Calorii Fructe


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Orez cu fructe de mare chinezesti832019
Rahat cu aroma de fructe Sultan2800.1072
Rote Grutze (fructe zdrobite) si crema de vanilie Dr. Oetker1051.2022
Salata de fructe600.7013.4
Sana cu fructe Tnuva Sana Mea703.93.65.5
Sana fructe Tnuva862.9214.1
Sirop fructe de padure Laurul2550065.9
Smoothie mango si fructele pasiunii Delhaize500.80.410.9
Suc de fructe Fruttia deliciu Tutti Frutti420.10.210
Suc de fructe rosii Active Fitness Pfanner13.20.10.13.2
Tarta cu fructe2763.2947.2