Calorii Fulgi


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Fulgi de cocos Orlando’s3763.333.516.2
Fulgi de cocos Tesco7096.865.517.7
Fulgi de fasole batuta Distins450261.663
Fulgi de grau33910183
Fulgi de grau cu tarate Sanovita357102.472.6
Fulgi de grau cu vitamine Sanovita33410.82.467
Fulgi de grau germinat Granovit308131.858
Fulgi de grau integral cu fibre si pudra de cacao Linia Velt3408.7275.4
Fulgi de grau Sanovita30111.71.859.6
Fulgi de nuca de cocos deshidratata SanoVita6508.715.865
Fulgi de orz38614.46.864.3
fulgi de orz Agapy31811.91.657.3
Fulgi de orz SanoVita33810.41.471
Fulgi de ovaz24617766
Fulgi de ovaz bio Delhaize35112.57.458.7