Calorii Fulgi


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Fulgi de ovaz Carrefour35414.97.656.5
Fulgi de ovaz cu miere Quaker Oat so Simple3668.46.268.7
Fulgi de ovaz Fortin36612.5763.3
Fulgi de ovaz integral Solaris35912.76.163.5
Fulgi de ovaz intergral Morning Sun35213.5758.7
Fulgi de ovaz NaturTierra37112765
Fulgi de ovaz Rommac320104.758
Fulgi de ovaz Sanovita35213.5758.7
Fulgi de porumb3577.70.685.7
Fulgi de porumb 365378.580.585.5
Fulgi de porumb Clever3767.41.581.4
Fulgi de porumb Cribbits3588.1180.4
Fulgi de porumb cu ciocolata Fortza Titan393.18.62.783.4
Fulgi de porumb cu fructe exotice Sanovita313.15.91767.7
Fulgi de porumb cu miere Fortza Titan423.16.67.981