Calorii.ro

Calorii Iaurt


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Iaurt zmeura 3,2% Bio Delhaize993.73.212.9
Iaurt Zuzu 0,1%303.20.14.5
Iaurtul meu fin 0% Tnuva353.80.14.8
Iaurtul meu fin Tnuva 0,1%353.80.14.8
Iaurtul meu fin Tnuva 4%673.544.6
Inghetata cu iaurt si fructe de padure KFC220.72.731.59.3
Inghetata iaurt si fructe de padure Silla Dolce1562.62.131
Inghetata iaurt si fructe padure New Ice Amicii185.41.56.131.2
Maioneza light cu iaurt Calve3001.52712
Panite glazurate Iaurt Nutrizzia441817.361.4
Perle de branza cu iaurt Exquisa831331
Prajitura de orez cu iaurt Stilla Fitness4576.315.769.9
Rondele de orez expandat cu iaurt Stilla Fitness4546.315.769.9
Sandwich ton cu dressing de iaurt si hrean Snack Attack24310.311.124
Sos crema de iaurt pentru salata Hamker3251.230.212.2
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.