Calorii.ro

Calorii Inghetata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Inghetata Nirvana cu ciocolata si cirese2053.88.528.4
Inghetata pe bat cacao Moana Betty Ice1732.49.220.2
Inghetata pe bat fructe de padure Moana Betty Ice1481.7524
Inghetata pe bat lemon-vanilla Quickly Betty Ice2032.4341.5
Inghetata pe bat Mini King Special Romanza Plus3423.821.433.6
Inghetata pe bat orange-vanilla Quickyly Betty Ice2032.4341.5
Inghetata pe bat vanilie Moana Betty Ice1772.4921.5
Inghetata pe bat zmeura-vanilla Quickyly Betty Ice2032.4341.5
Inghetata pepene galben Betty Ice1582.1623.8
Inghetata piersici Nestea970.10.223.7
Inghetata pinacolada Bambino Topgel157.92.25.425.1
Inghetata Premium Napoca30742125
Inghetata profiterol Aloma1914.14.633.4
Inghetata Rios Gigant Mini Quartett3664.524.231.7
Inghetata ROM autentic Napolact2551.91626
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.