Calorii.ro

Calorii Inghetata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Inghetata sandwich cacao Joe2543.212.632.2
Inghetata sandwich cacao Squash Betty Ice1502.5621.5
Inghetata sandwich vanilie si biscuiti de cacao Squash Betty Ice2545.27.741
Inghetata sandwich vanilie Squash Betty Ice1502.5621.5
Inghetata Sandy cu sirop de capsuni Burger King146.544.422.6
Inghetata Scufita Rosie Napolact2252.31227
Inghetata serbet de lamaie Tonito1300032
Inghetata Snickers3497.121.232.4
Inghetata sorbet fructul pasiunii Delhaize1510.60.136.8
Inghetata Starburst1020.5019.2
Inghetata struguri Premium Napoca3003.51929
Inghetata Super Ice cacao Ice Dyp1705820
Inghetata tiramisu ananas New Ice Amicii178.81.7629.5
Inghetata tiramisu KFC240.53.32812.8
Inghetata Twister Green Algida1100.6223
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.