Calorii.ro

Calorii Inghetata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Inghetata Twix3434.619.836.3
Inghetata vafa cacao Betty Ice1182.6320.1
Inghetata vafa cacao Joe2244.7931.1
Inghetata vafa de vanilie cu capsuni Joe1844.25.430.6
Inghetata vafa Ice Dyp1705720
Inghetata vafa Napoca1424618
Inghetata vafa vanilie Amicii165.82.4723.3
Inghetata vafa vanilie Betty Ice1182.6320.1
Inghetata vanilie Armony Betty Ice1502.5621.5
Inghetata vanilie Belcanto Betty Ice1502.5621.5
Inghetata vanilie Big Milk Algida1363.44.620.3
Inghetata vanilie cu caramel KFC238.82.830.511.8
Inghetata vanilie cu glazura ciocolata alba White Magnum Algida30041831
Inghetata vanilie cu glazura ciocolata Clasic Magnum Algida3003.51929
Inghetata vanilie cu glazura ciocolata si alune Almond Magnum Algida30052130
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.