Calorii.ro

Calorii Inghetata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Inghetata vanilie cu glazura de ciocolata si arahide Amicii de Lux318.13.42324.4
Inghetata vanilie cu sirop de cacao si biscuiti Aloma2194.16.531.4
Inghetata vanilie cu toping ciocolata Verity Betty Ice1232.4321.5
Inghetata vanilie cu toping de cacao Top Gel1662.45.826.1
Inghetata vanilie la cornet Mini Cono Eistar4014.124.541
Inghetata vanilie Lido Betty Ice1502.5621.5
Inghetata vanilie Minuto Betty Ice1232.4321.3
Inghetata vanilie Napoca White Napolact3113.32225
Inghetata vanilie Sahara Top Gel173.82.3823.2
Inghetata vanilie si capsuni Big Milk Algida14024.522
Inghetata vanilie si ciocolata Viennetta Algida2603.51624
Inghetata vanilie Toledo Betty Ice1502.5621.5
Inghetata vanilie Topgun2783.813.335.8
Inghetata vanilie vafa Joe2154.3929.2
Inghetata vanilie Viennetta Algida25031625
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.