Calorii.ro

Calorii Inghetata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Inghetata cacao Kit Kat2273.79.232.3
Inghetata cacao Metropolis Amicii215.81.910.528.2
Inghetata cafe Carte D’Or200392.5
Inghetata capsuni McFlurry McDonalds1903.34.734
Inghetata capsuni Minuto Betty ice1322.2324.1
Inghetata caramel Best Nestle2944.630.317.2
Inghetata caramel cacao syrup Aloma1753.7528.8
Inghetata caramel cornet Baleto Betty Ice1502.5621.5
Inghetata caramel Lido Betty Ice1502.5621.5
Inghetata caramel Minuto Betty Ice1232.4321.3
Inghetata caramel Toledo Betty Ice1502.5621.5
Inghetata Choc Choc Chip Nirvana2484.712.828.6
Inghetata choco Lido Betty Ice1442.7619.8
Inghetata choco Toledo Betty Ice1502.5621.5
Inghetata ciocolapte Big Milk Algida16073.423
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.