Calorii.ro

Calorii Inghetata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Inghetata ciocolata Belcanto Betty Ice1502.5621.5
Inghetata ciocolata cu toping ciocolata Verity Betty Ice1232.4321.5
Inghetata ciocolata migdale Premium Napoca3003.51929
Inghetata ciocolata Minuto Betty Ice1182.6320.1
Inghetata cirese cornet Baleto Betty Ice1502.5621.5
Inghetata Cool & Slim vanilie-cacao Nestle824.50.723
Inghetata cornet cacao Kit Kat2953.914.239.1
Inghetata cornet ciocolata Baleto Betty Ice1413.5628.4
Inghetata cornet ciocolata Destiny Betty Ice1613.43.529
Inghetata cornet fructe padure Destiny Betty Ice1232.4321.3
Inghetata cornet vanilie Destiny Betty Ice1232.4321.3
Inghetata cu aroma de caramel No. 1 Carrefour1731.28.220.6
Inghetata cu aroma de ciocolata si lichior de cafea Nirvana2514.712.829.2
Inghetata cu aroma de kiwi Poienita205.63.610.323.3
Inghetata cu capsui invelita in ciocolata alba Best Nestle312418.332.8
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.