Calorii.ro

Calorii Inghetata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Inghetata iaurt si fructe padure New Ice Amicii185.41.56.131.2
Inghetata Koloroki Algida9000.521
Inghetata la cornet Mini Topgun Nestle353418.542.4
Inghetata la cornet vanilie si ciocolata Joe2554.61134.6
Inghetata malaga Lido Betty Ice1502.5621.5
Inghetata malaga Toledo Betty Ice1502.5621.5
Inghetata Maxibon Pops Nestle3483.724.528
Inghetata Milka Choco Crisps3214.439.416.1
Inghetata mini coco vanilla Plus4014.124.541
Inghetata mini cu frisca si ciocolata Carrefour1743.5822
Inghetata mousse ciocolata Napolat1712.9822
Inghetata Nestea fructe de padure Nestle890022
Inghetata Nestle Hello Kitty1561.66.123.7
Inghetata Nirvana brownies si sirop ciocolata2344.510.630.1
Inghetata Nirvana cu caramel si nuci pecan2673.515.328.9
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.