Calorii Lapte


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Lapte cu aroma de fistic si cocos Muller763.31.412.5
Lapte cu cacao663.50.511.4
Lapte cu cacao si gust de ciocolata66.33.21.510
Lapte cu cacao Tnuva913.23.611.5
Lapte cu suc de fructe si biscuiti Fulga753.2113.5
Lapte cu suc de portocale si ananas Fulga270.70.16
Lapte cu suc multi-fruct Fulga270.70.16
Lapte de baut 3,2% UHT Winny541.63.24.7
Lapte de bivolita1165.88.55.2
Lapte de capra703.63.94.7
Lapte de capra batut Covalact473.423.8
Lapte de cocos2302.323.85.5
Lapte de cocos Blue Dragon1521.814.92.7
Lapte de cocos Cora1972194.5
Lapte de cocos Leader Price2432252.6