Calorii Lapte


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Lapte de cocos Sincere1601.5171
Lapte de consum 1,5% Galacta473.21.54.8
Lapte de iapa422.10.66.7
Lapte de oaie1136.17.25
Lapte de soia bio Pascual443.11.74.1
Lapte de soia cu aroma de vanilie Alpro623.31.87.9
Lapte de soia cu capsuni bio Provamel593.82.25.8
Lapte de soia cu ciocolata Soya Choco Provamel833.82.411.2
Lapte de soia cu vanilie bio Provamel603.82.26.2
Lapte de soia Sanitarium Lite413.40.94.7
Lapte de soia simplu Alpro433.30.32.8
Lapte de soya So Nice322.41.22.8
Lapte de vaca 0,1%35.73.40.15.3
Lapte de vaca 1,5%503.41.55.3
Lapte de vaca 3%623.42.85.3