Calorii.ro

Calorii Lapte


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Ciocolata cu lapte Frigor Switzerland56163751
Ciocolata cu lapte Kandia5354.431.162.1
Ciocolata cu lapte Milka5457.733.552.6
Ciocolata cu lapte Milky Way4543.81771.6
Ciocolata cu lapte Poiana5335.730.857.7
Ciocolata cu lapte Primola537.711.830.352.4
Ciocolata cu lapte Ritter Sport53373157
Ciocolata cu lapte si alune de padure intregi caramelizate Heidi5508.54139.2
Ciocolata cu lapte si alune de padure intregi Primola Supreme545.71836.137.2
Ciocolata cu lapte si crema de caise Laura4952.622.469.5
Ciocolata cu lapte si migdale intregi Ritter Sport54693745
Ciocolata cu lapte si umplutura praline 365529730.956
Ciocolata cu lapte umpluta cu trufa si rom Jamaica Schogetten52652956
Ciocolata dietetica Milka Diet cu Lapte din Alpi5546.74331
Ciocolata lapte alpin Ritter Sport54283255
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.