Calorii.ro

Calorii Legume


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Amestec de legume pentru salata boeuf Casa Taraneasca562.20.112.1
Amestec de legume pentrut ciorba Emborg201.60.13.2
Amestec de legume Vita Star533.60.58.4
Amestec legume congelate Vip Hortex331.90.45.4
Amestec legume Country Vita Star991.74.812.3
Amestec legume de primavara Hortex302.80.34
Amestec legume gradinaresc Iglo673.40.412.1
Amestec legume mediteranean Iglo2720.14.4
Amestec legume pentru ghiveci LegoFruct34.11.60.35.9
Amestec legume pt ciorbe Vita Star262.10.23.9
Amestec mexican 3 legume Dujardin725.20.611.4
Amestec mexican de legume congelate Winny462.80.28.8
Amestec mexican de legume Gradena462.40.57.9
Baza pentru mancare legume Delikat120.36.70.721.6
Bruschete Mix de legume picante Maretti465.58.818.865.5
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.