Calorii.ro

Calorii Legume


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Concentrat cu gust de legume Maggi2456.713.222.9
Concentrat supa cu galuste si legume Maggi39810.620.541.9
Condimente Secretul Gustului legume Maggi915.21.811.5
Conserva cu salata de vita cu maioneza si legume Olympia784.42.49.5
Ghiveci de legume Frosta381.51.46
Ghiveci legume congelat Leader24.81.60.24.2
Ghiveci legume Fitness 36526.13.70.62.2
Legume amestec mexican BoVita7040.312.5
Legume asortate chinezesti Chiana Mix Bonduelle251.50.34
Legume asortate cu broccoli Hortex231.90.33.1
Legume asortate imperiale congelate Bonduelle201.40.35.1
Legume asortate mexic Greens47.83.30.18.4
Legume cinci culori chinezesti46225
Legume congelate american style Frosta7825.45.4
Legume congelate amestec mexican Alfredo402.60.36.8
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.