Calorii.ro

Calorii Legume


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Legume congelate amestec mexican Iglo643.70.411.6
Legume congelate China Mix Vita Star262.10.43.5
Legume congelate Findus242.10.23.4
Legume congelate french style Frosta452.22.14.3
Legume congelate Gourmet Mix Findus2010.43.5
Legume congelate Hawai Mix Ardo12131.124.6
Legume congelate Italian Grill Ardo681.546.5
Legume congelate la tigaie cu orez si ciuperci champignon Hortex943.50.419
Legume congelate mexican mix Horeca37.52.20.26.7
Legume congelate Misto Benessere201.30.20.9
Legume congelate mix de toamna 365371.76.70.2
Legume congelate pentru supa Buitoni553.20.38.9
Legume cu orez si ciuperci Dujardin582.60.311.4
Legume de gradina Bonanza Betty Ice482.50.38.9
Legume in stil italian Frosta681.45.72.8
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.