Calorii.ro

Calorii Legume


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Legume la tigaie cu condimente si ardei Hortex491.90.39.7
Legume la tigaie cu marar Hortex5621.68.5
Legume la tigaie Hortex572.21.48.8
Legume pt preparare la tigaie Traditional Vita Star1182.72.221.7
Legume salata Mexicana Bonduelle10042.814.7
Legume si sos Asian Style Frosta652.53.75.5
Legume Summer Mix Bonduelle70.422.89.3
Mix de legume Macedonia Alipende24.42.40.13.4
Mix legume broccoli Mexicana Findus452.50.57.5
Mix legume congelate Delhaize281.10.45
Mix legume congelate Prima Mexican20302
Mix legume congelate Wok Chinese Findus401.50.28
Mix legume Delikatess Findus201.50.43
Mix legume pentru supa Dujardin221.73.43.4
Orez cu ciuperci si legume asortate Uncle Statis913.50.618
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.