Calorii Legume


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Orez cu legume KFC1504132
Orez cu porumb si legume asortate Uncle Statis73.33.10.314.5
Parizer vegetal cu legume Cris-Tim216.610.414.710.7
Penne cu 5 legume Panzani35113.11.668
Salata de legume Sombrero Bonduelle621.70.811.9
Sote de legume congelate35.730.45.1
Sote de legume Leader35.730.45.1
Sote legume Delhaize14.70.70.12.7
Suc de legume cu miez Sandora251.104.8
Sunca de porc cu legume ElPozo17610127
Supa crema de legume Knorr250.40.93.6
Supa cu fidea de preparare rapida cu gust de legume Rollton4807.922.860.8
Supa limpede de legume6001.2
Tocana de legume frantuzeasca Delhaize 365420.81.56.2
Tocana de legume Olympia1252.35.516.5