Calorii Mar


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Bomboane de ciocolata Smarties Mini Nestle4664.217.972.1
Bomboane de ciocolata Smarties Nestle4564.217.271
Bomboane Mars Miniatures4483.717.768.5
Branza cottage marar si usturoi Tnuva9310.551.5
Bruschete cu ciuperci si smantana Maretti465.58.818.865.5
Bruschete Mix de legume picante Maretti465.58.818.865.5
Bruschete quatro formaggi Maretti453.78.817.465.5
Calamar9215.61.43.1
Calamar cu branza pane congelat Vici19112915
Calamar inele pane congelate2288.87.929.8
Cereale cu lapte, mar si morcov Milupa43812.712.768.2
Ciocolata aerata amaruie Poiana5104.73153.5
Ciocolata amaruie 55% cacao Kandia5205.43457.8
Ciocolata amaruie 72% Carrefour4999.54034
Ciocolata amaruie 75% cacao Kandia51510.136.646.7