Calorii.ro

Calorii Mar


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Ciocolata amaruie 86% Noir Brut Cote D’Or6058.654.519
Ciocolata amaruie alune si stafide Kandia5105.933.155.6
Ciocolata amaruie cu alune de padure intregi caramelizate Heidi556.57.838.640.4
Ciocolata amaruie cu alune intregi Ritter Sport55674041
Ciocolata amaruie cu cafea Heidi545.1637.846.8
Ciocolata amaruie cu crema de frisca si cereale Primola51411.934.339.6
Ciocolata amaruie cu crema de lamaie verde Kandia5605.934.556.4
Ciocolata amaruie cu crema de menta Poiana4602.920.565.5
Ciocolata amaruie cu crema lamaie Poiana4602.920.565
Ciocolata amaruie cu portocale Anidor560.1939.639.7
Ciocolata amaruie Novatini490.23.132.945.4
Ciocolata amaruie Poiana49042757
Ciocolata cu martipan Ritter Sport48462753
Ciocolata lapte cu bucati de alune de padure camarelizate Heidi5688.636.850.9
Ciocolata Milka Bratapfel cu scortisoara si mar5096.726.759
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.