Calorii.ro

Calorii Mar


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Ciocolata Primola amaruie 57% cacao4940.636.741.6
Ciocolata Primola amaruie lichior cirese4757.324.155.5
Ciocolata semi-amaruie Schogetten5105.73152
Cocktail fructe de mare Royal Greenland5612.60.41.2
Coctail fructe de mare Vassiliou Trofinko Plus12220.52.414
Cod Del Mare8018.310
Condimente amaranth Bio Solaris Plant37414.46.566
Conserva de ton maruntit in ulei vegetal Tasty12425200
Conserva mazare Winmark493.60.28.1
Conserva sardina in ulei vegetal Mares1812140
Conserva sprot in sos tomat Santa Marina95.48.75.52.8
Conserva ton bucati in ulei vegetal Mar de Plata111203.60
Conserva ton in ulei de masline Rio Mare40317.5370
Conserva ton intreg in apa Mar Bravo10023.30.80
Conserva ton maruntit in suc propriu Vitae D’Oro11125.510.1
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.