Calorii Mar


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Iaurt cu piersici maracuia Muller Froop1153.73.117.2
Iaurt de baut 0,5% cu visine Margareto611.50.512.6
Iaurt de baut mar si mango 0,1% PRO-X723.20.113.9
Iaurt de baut piersici si maracuja 0,1 % PRO-X753.20.114.9
Iaurt dietetic 0,1% Marca 1283.20.14.5
Iaurt mar copt cu scortisoara Yoplait1074.23.614.4
Iaurt piersici si amaretto Activia Danone1063.63.314.6
Inghetata Amarena Cherry Stilla19328.626.5
Jumari82312.183.20
Legume la tigaie cu marar Hortex5621.68.5
Macrou marinat Carrefour1106.93.22.7
Mar confiat2420.90.365.9
Mar crud fara coaja480.30.112.8
Mar Golden490011.2
Mar Ionatan520.40.213.8