Calorii Ou


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Macrou marinat Carrefour1106.93.22.7
Maioneza cu mustar Dijon Carrefour6621.272.22
Maioneza cu ou 3657271.280.10.4
Miez seminte floarea soarelui Carrefour58117.64722.5
Migdale crude Carrefour640245513.2
Mousse de mere Bauck Hof420.309.9
Mousse neindulcit de mere si mango Bauck Hof600.30.214.2
Mozzarella Gourmet Delaco27021201.5
Mustar clasic Carrefour364.50.43.4
Mustar Dijon Carrefour1477.211.53.6
Nuci Brazilia crude Carrefour706146614
Ou de ciocolata Kinder Surprise564935.352.5
Ou de gaina14313101
Ou de gaina prajit19613.615.30.9
Ou de gasca18513.913.31.4