Calorii Ou


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Ou de prepelita15813110
Ou de rata18512.813.81.5
Oua de broasca testoasa15015100
Pachet cadou cu figurine de ciocolata si cana Milka5306.629.558.5
Paine aparat Moulinex214.76.10.845.7
Paine Ciabatta Carrefour23216.53.140
Paine de secara KeineTouch23691.646.5
Paine integrala Farmhouse Soft Batch Wheatfield Bakery21010.42.836.2
Paine integrala Pan Group2519.5151
Paine prajita Bio Carrefour35813663
Pasta de ficat Familia Carrefour26811242
Paste cous-cous cu ou Monte Banato382121.175
Paste cu ou Fratelli Pignatti2539.61.650
Paste cu ou Monte Banato382121.175
Paste fainoase cu ou Arnos36511.3373.2