Calorii Ou


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Paste fainoase cu ou Divella36514.73.868.1
Paste fainoase tagliatelle cu ou din faina de grau dur Da Marco34314365
Paste fara ou Boromir350110.775
Paste, 2 oua379142.675.1
Paste, 4 oua392153.472.9
Paste, 8 oua (de casa)40017569.2
Piscoturi cu oua Savoiardi3858.73.380.2
Piscoturi cu oua Savoiardi Boromir3768326.9
Porumb congelat Carrefour631.90.912.6
Praf de ou57844.740.15.2
Prosciutto Carrefour34117282
Rulouri cu spanac si feta Alfa2855.715.929.8
Rulouri de napolitana ameo Crispy Rolls Milky Way51672761.2
Salata de icre cu ceapa Carrefour551259.81.1
Salata mix Carrefour211.50.23.3