Calorii Ou


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Salata taraneasca Carrefour271.60.25.1
Sana 2% No.1 Carrefour49.63.224.7
Seminte floarea soarelui decojite prajite fara ulei Carrefour582254615
Seminte pestrite de floarea-soarelui Carrefour384143210
Sos de maioneza cu ou Hamker4680.451.11.1
Spaghete cu ou Monte Banato382131.175
Spanac congelat Carrefour4340.94.8
Stafide aurii Carrefour3002.50.571
Suc visine Souplesse11.7002.6
Susan crocant Croque en bouche5003.528.553.5
Taitei cu ou si cu grau dur Monte Banato36314.31.573
Tartine din grau Carrefour35813.50.974
Tomate tocate in suc de tomate Carrefour191.10.13.5
Zacusca de ciuperci Carrefour1012.274