Calorii.ro

Calorii Ou


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Biscuiti Pepito disko double choco47262163
Bomboane nougat zapfen Friedel5327.333.251.1
Branza de burduf Carrefour26016188
Branza double cream Akadia2408.5213
Branza dulce Burgos natural Mama Louise118116.54
Branza felii Gouda Benjamin Milram35724290
Branza Gouda Gold40023300
Branza Gouda light 36527230170.8
Branza Gouda Mini Babybel38123.828.60
Branza halloumi32121.4253.6
Branza topita felii gouda Hochland34019283
Bulgarasi de napolitana cu cocos Carrefour6114.248.140.1
Caju prajit si sarat Carrefour58116.847.718
Cappuccino cu ciocolata Boutique Cafe3802.27.476
Cartofi congelati cuburi Carrefour762017
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.