Calorii Ou


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Cascaval de vaca Carrefour283925.36
Cascaval de vaca light Carrefour268201613
Cascaval feliat Gouda Hochland35623290
Cascaval Gouda Lattaio35323290.1
Cascaval Gouda Lindenhof35624.128.80
Cascaval gouda tanara 36537023300
Cascaval ras gouda Vian33523270.1
Cascaval tartinabil Seriously Strong McLelland30115.525.61.5
Ceapa noua372.20.36.3
Cereale musli integrale 30% fructe Carrefour3609765
Ciocolata 74 % cacao Bio Carrefour5628.84335
Ciocolata amaruie 72% Carrefour4999.54034
Ciocolata Kinder Country5539.533.753
Ciocolata tiramisu bouquette Heidi5346.831.955.1
Ciuperci taiate Carrefour182.10.12.8