Calorii.ro

Calorii Ou


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Coctail fructe de mare Vassiliou Trofinko Plus12220.52.414
Compot de ananas Carrefour710.30.416.5
Conserva de fasole rosie Carrefour878.10.612.3
Conserva de macrou file in ulei de floarea soarelui 36520127100
Conserva de macrou file John West23113.918.32.6
Conserva de macrou file natur Saupiquet15911.812.40
Conserva de macrou in ulei de Baltica27713250
Conserva de macrou in ulei Victory1432160
Conserva de ton bucati in ulei vegetal Siblou1982980
Conserva de ton in ulei Carrefour18223100
Conserva defasole alba boabe Carrefour858.20.611.7
Conserva file macrou in sos tomat Merve18911.4136.5
Conserva macrou file in sos tomat King Oscar10413.43.83.6
Conserva macrou in ulei natural Cody1562300
Conserva porumb Green Country Kaufland892.92.511.2
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.