Calorii.ro

Calorii Ou


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Conserva ton bucati in sos propriu Carrefour97230.50
Conserva ton faramitat in suc propriu Carrefour901820
Conserva ton in apa Siblou1162610
Cous-cous fiert1594131
Cous-cous nepreparat35613172
Cous-cous nepreparat Divella34111.31.371
Covrigei cu sare Capollini Pan Group442.59.512.573
Crema branza de capra Chevridou1609123.7
Crema branza dulce light Carrefour46803.5
Crema de branza cu ardei Rama Creme Bonjour2625.124.64.1
Crema de branza light Carreffour9911.43.55.4
Crema nougat cu alune Nusetti554436.253.1
Curmale deshidratate fara samburi Carrefour3071.30.674
Desert cu gust de cappuccino Carrefour4142.320.754.7
Double cheeseburger McDonalds26615.21420.6
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.