Calorii.ro

Calorii Ou


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Drajeuri acrisoare Crazy Sours Skittles40304.289.2
Dulceata dietetica de cirese negre St. Dalfour2120.80.152
Dulceata dietetica patru fructe St. Dalfour2290.70.256
Fidea de casa cu oua Pambac362121.680
File cod afumat Carrefour1101930.2
File de rechin afumat Carrefour130214.50
Fileuri de hering in sos de mustar cu oua Vitae D’Oro24613.1203.5
Fileuri de macrou in sos tomat 36522018161
Fulgi de cartofi Carrefour3338173
Fulgi de ovaz Carrefour35414.97.656.5
Galbenus de ou31716274
Gem caise light Carrefour1670.40.141
Gem de caise Rhapsodie de Fruit St.Dalfour2270.40.356
Gransoare Carefour37281.380
Hering marinat Carrefour1248.37.66.3
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.