Calorii Paine


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Paine saraca in glucide Lujerul18512.51.829.7
Paine secara Hapi Hap22712.90.842.4
Paine secara hipocalorica Natura Land1685.21.433.8
Paine secara integrata extrudate Linea Natura26212836
Paine secara Pumpernickel Vita Star1754137
Paine secara Ryvita3178.51.766.9
Paine Silueta Bimbo2459.12.842.6
Paine speciala light Vita Star1715334
Paine tarate Scandurica Ana Pan350124.861
Paine toast graham Breadies2567.74.544.5
Paine toast graham Dobre & Fiii2567.74.544.5
Paine toast KornFit Savoria2439.66.835.6
Paine toast multicereal Breadies228.58.33.439.8
Paine toast Panzucca Savoria2867.53.855.5
Paine toast secara Bongrana25610.73.743.4