Calorii Paine


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Paine cu soia si seminte de in Burgen27415.910.129.8
Paine de casa2609.14.147.2
Paine de dieta Lujerul2308.31.141.4
Paine de secara2589348
Paine de secara Benecol24419.6526.8
Paine de secara Bolletje1905.5237
Paine de secara cu seminte la tava Panifcom2017.40.541.8
Paine de secara French Toast23691.646.5
Paine de secara integrala Wasa320101.564
Paine de secara KeineTouch23691.646.5
Paine de secara Titan241.88.91.747.7
Paine de tarate1949244
Paine dieta feliata Titan217.790.943.4
Paine Elta Azima323.315.32.859.2
Paine extrudata Profi380112.278