Calorii Paine


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Paine feliata cu faina de secara 36522712.90.842.4
Paine feliata Dieta Belforno217.790.943
Paine Feliata Graham Titan224.58.80.945.4
Paine feliata prajita fara sare Biscottes Cora398126.572
Paine feliata toast mediteranean Bongrana28911646
Paine French Toast Integral2589.53.547
Paine French Toast seminte270106.543
Paine graham26810.1154
Paine graham Bongrana25810.43.544.5
Paine graham feliata Galmopan2437.40.951.3
Paine graham feliata Pambac2569.31.252
Paine graham feliaza KB Miez Toast246.57.54.544
Paine graham Fitness Line38411.72.683
Paine graham French Toast24582.946.5
Paine graham Neptun Dobrogea2368.90.846.8