Calorii Paine


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Paine integrala Fitness Mestemacher17261.833
Paine integrala HapiHap Titan21715.40.638.3
Paine integrala Neptun Dobrogea2258.81.343
Paine integrala Pan Group2519.5151
Paine integrala prajita Armonie Mulino Bianco39512669.7
Paine integrala secara cu amestec cereale Mestemacher1976.24.732.4
Paine integrala toast feliata Vollkorn Tesco231102.342.7
Paine integrala Vel Pitar222141.839
Paine intermediara2469.8147.9
Paine Lady Puravita Cora2288.43.141.7
Paine Lady Puravita Fibre1867.13.531.4
Paine mediteraneana Bonpana28911642
Paine multicereale Aldi1958.84.529.8
Paine neagra2498.50.850.6
Paine neagra cu secara feliata Vel Pitar2297.31.447