Calorii.ro

Calorii Paine


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Paine neagra cu secara Panifcom22770.549
Paine neagra cu tarate si seminte de cereale Galmopan2509.22.747.3
Paine neagra integrala de secara Vita Star1754137
Paine neagra Pumpernickel Pural1905139
Paine neagra Vatra Domneasca Total2229.11.242.3
Paine prajita Bio Carrefour35813663
Paine prajita Booivakn36414.96.860.9
Paine prajita Clasic Eti Mek40110.2578.4
Paine prajita cu faina integrala Fette Biscottate37912669.2
Paine prajita de secara Finn Crisp320112.463
Paine prajita integrala Buitoni39111.45.873.4
Paine prajita integrala Dia36512.66.663.8
Paine prajita Light Form Eti35819.31.470.2
Paine prajita Mini Tostas Melba38814.9766.3
Paine prajita Top Budget41010.57.575
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.