Calorii Pate


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Pate de porc Vascar24412.5201.6
Pate de post Saltempo282.33.428.21.5
Pate de pui Bucegi1511210.13
Pate de pui Sibiu18810.614.43
Pate de rata Vascar2919.2255
Pate de somon Rio Mare19814144
Pate de sprot afumat Baltica19512145.3
Pate de ton Rio Mare23713.518.54
Pate ficat de cod Officer5257.955.31.5
Pate ficat de pui Scandia18810.614.44
Pate ficat de rata Scandia Sibiu22810.518.94
Pate Martinel Reinert33611321
Pate pasare Clever15311.99.55
Pate popular Carpati15311.99.55
Pate popular de porc Carpati19211.414.73.6