Calorii Pate


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Pate Primo19211.414.75.9
Pate taranesc 36523914193
Pate taranesc Campofrio3128302.5
Pate taranesc cu bucati mari de carne Tartini Caroli32413.5333.5
Pate taranesc de pasare Sadu15612.49.65
Pate taranesc de porc Sadu19211.414.73.6
Pate tartinabil Picnic Carniprod24313210
Pate vegetal1978.51725
Pate vegetal ardei gras Mandy276327.55
Pate vegetal Bucegi2433.724.32.3
Pate vegetal ciuperci Mandy2642.525.66.4
Pate vegetal cu ardei Helvet Inedit Bio191.711.77.817.6
Pate vegetal cu ardei Sibiu2785.324.68.8
Pate vegetal cu ciuperci Hame2553.6263.7
Pate vegetal cu ciuperci si masline Kosarom253.4524.63