Calorii Porc


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Jambon porc la conserva Zwan1191751.5
Limba porc fiarta27124.118.60
Muschi slab de porc gatit14520.95.51.5
Omoplat de porc29517.523.90.3
Pate de porc Alipende2939.525.36.8
Pate de porc Aro24110.119.75.9
Pate de porc Carniprod24313210.5
Pate de porc cu rosii Bucegi24212.518.85.4
Pate de porc cu verdeturi Bucegi22710.718.83.7
Pate de porc Scandia Bucegi1851113.92.3
Pate de porc Sibiu18810.614.44
Pate de porc Vascar24412.5201.6
Pate popular de porc Carpati19211.414.73.6
Pate taranesc de porc Sadu19211.414.73.6
Piept de porc cu coaste24112.417.60