Calorii Porc


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Porc acru-dulce chinezesc366172715
Porc mistret11221.62.40.4
Pulpa porc fara grasime1432640
Rinichi de porc1181750.3
Slanina de porc6386.367.70
Sorici de porc56363.435.20
Sunca de porc cu legume ElPozo17610127
Toba de porc32314.528.30.2
Toba de porc Caroli1131490
Untura de porc9240.199.70
Zgarci de porc44112420.3