Calorii Porumb


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Fulgi de porumb cu ciocolata Fortza Titan393.18.62.783.4
Fulgi de porumb cu fructe exotice Sanovita313.15.91767.7
Fulgi de porumb cu miere Fortza Titan423.16.67.981
Fulgi de porumb cu multivitamine si fier Fortza Titan378.580.585.5
Fulgi de porumb Distins3767.7185.4
Fulgi de porumb fara zahar Agapy3558.21.372.5
Fulgi de porumb fara zahar Sanovita3708.60.882.2
Fulgi de porumb Winny3908.4184.5
Fulgi porumb Stilla Fitness Kaufland3717.81.481.8
Orez cu porumb si legume asortate Uncle Statis73.33.10.314.5
Porumb592110
Porumb boabe Alipende117.531.523
Porumb boabe Delhaize Bio692.51.411.6
Porumb boabe la cutie sub vid Bonduelle1143.11.621.8
Porumb boabe Sidis782.70.615.5