Calorii Porumb


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Porumb boabe Vitae D’oro1133.21.122.6
Porumb boabe, la cutie792.40.519.4
Porumb congelat Bonduelle933.32.314.7
Porumb congelat Carrefour631.90.912.6
Porumb congelat Casa Taraneasca873.31.215.7
Porumb congelat la punga Vita Star Kaufland933312
Porumb dulce Aro1022.91.223.6
Porumb dulce Bonduelle Gold7732.211.4
Porumb dulce in vid Olympia1183.91.322.7
Porumb fiert1083.31.325.1
Porumb fiert KFC852.41.815.8
Porumb fiert KFC109.13.50.422.8
Porumb incoltit47618.834.519
Porumbel13019.651.2
Ulei de porumb88401000