Calorii.ro

Calorii Pui


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Friptura de pui Sav’or1132025
Gordon bleu de pui Sadia183.716.58.89.4
Gordon Bleu de pui Sav’or20015816
Hamburger de pui Agricola18211717
Ideea zilei baza pentru pui fraget cu usturoi Maggi11211.16.62.1
Inima de pui1531691
Mancare congelata asiatica cu orez si pui Nasi Goreng Frosta896.41.512.5
Mancare congelata picanta cu orez si carne fina de pui Nasi Goreng Yuan1206415
Mancare indiana cu orez si pui Frosta1136.13.913.4
McPuisor McDonalds185.37723.7
Nuggets de pui Antonio y Ricardo21911.810.319.8
Nuggets de pui Zimbo Golden276221611
Nuggets pui Frosta22010.811.518.5
Nuggets pui Sadia319181919
Nuggets pui Sav’or22613922
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.