Calorii Pui


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Nuggets pui traditional Sadia25112.816.413
Pate de pui Bucegi1511210.13
Pate de pui Sibiu18810.614.43
Pate ficat de pui Scandia18810.614.44
Piele de pui45420410
Piept de pui crud cu piele17220.99.20
Piept de pui file, fara piele1262521
Piept de pui gatit cu piele19729.87.80
Piept de pui gatit fara piele165313.60
Piept pui reteta originala KFC237.722.612.49
Pipota de pui cruda9417.72.10
Pui cu caju chinezesti117954
Pui cu ciuperci chinezesti84745
Pui mexican Frosta105.49.7211.8
Pui picant cu alune chinezesti13012511