Calorii Smantana


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Smantana dulce pentru gatit 12% Zuzu1302.8122.9
Smantana fermentata 20% Milblu2052.5203.8
Smantana fermentata 20% Prodlacta1991.2203.6
Smantana frisca Natura3081.2324.5
Smantana LaDorna 12%1292.7122.5
Smantana Milli 15%1602.8153.8
Smantana Milli 25%2482.4253.3
Smantana Natura 18%1802.2182
Smantana Perfecto Milli2072.8204
Smantana usoara 12% Casa Buna Danone1302.8122.8
Smantana Zuzu 12%1302.8122.9