Calorii.ro

Calorii Sos


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Conserva hering file in ulei Losos31614.728.50.2
Conserva hering in ulei Losos31619.3261.1
Conserva Hering, in sos de rosii21718.914.60.8
Conserva macrou file in sos tomat King Oscar10413.43.83.6
Conserva sardine in sos tomat Vitae d’Oro1151370.1
Conserva sprot in sos tomat12597.63.9
Conserva sprot in sos tomat Santa Marina95.48.75.52.8
Conserva ton bucati in sos propriu Carrefour97230.50
Crochete vegetale in sos tomat Inedit136.9153.410.8
Enchiladas de pui cu sos de rosii si casval Maheso1579.76.814.2
Fasole alba in sos tomate 365754.70.213.6
File hering in sos tomat Merve210752
File peste cu sos de broccoli Royal Greenland121126.43.8
Fileuri de hering in sos de mustar cu oua Vitae D’Oro24613.1203.5
Fileuri de macrou in sos tomat 36522018161
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.