Calorii.ro

Calorii Sos


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Hering in sos tomate Vitae D’Oro21413164.4
Lasagna cu carne tocata de vita si sos1278.34.712.9
Legume si sos Asian Style Frosta652.53.75.5
Risotto congelat sos tomat Bonduelle822.40.816.3
Sardine in sos tomat Cody802019
Sardine in sos tomat La Grande Famiglia16217100.1
Somon file cu sos de lamaie congelat Sunny Salmon Esva21714171
Somon file cu sos de mustar congelat Frosta19313.47.917
Sos alb pentru kebab Chovi515.81.653.16.9
Sos All iOli Hacendado7351.180.51.3
Sos alla bolognese iSughitti944.55.46.8
Sos Bbq Dia1190.2029
Sos Caesar KFC2200.221.85.6
Sos carbonara cu parmesan Dolmio912.47.24.2
Sos chinezesc Uncle Ben’s900.40.121.6
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.