Calorii Sos


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Sos clasic bruschette Buitoni10036.16.1
Sos crema de iaurt pentru salata Hamker3251.230.212.2
Sos cu ardei si verdeturi Knor Salad Dressing4100.2435.8
Sos cu chilli Szechuan Uncle Ben`s9014.511.3
Sos cu pasta de tomate 24% Regal61.21.7013.6
Sos curry Delhaize6241.269.94.3
Sos de ardei iute Chili Vifon840021
Sos de arpagic Ikea37081551
Sos de branza Hot Cheese Dip Clarky’s1721.912.213.6
Sos de maioneza Clever3650.3408.2
Sos de maioneza cu ou Hamker4680.451.11.1
Sos de maioneza cu usturoi Don Gustosso265.202412.3
Sos de maioneza light Don Gustoso280.8027.97.5
Sos de maioneza Tip3870.340.18.1
Sos de maioneza vegetala Inedit3601.836.36.4