Calorii Sos


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Sos de rosii Bella Parma341.40.55.9
Sos de rosii cu busuioc Barilla561.61.29.6
Sos de rosii Passata Olympia17103.3
Sos de rosii si anghinare Delhaize4113.12.4
Sos de soia7212.60.16.7
Sos de usturoi Glenn KFC4361.642.411.6
Sos de usturoi Glenn KFC4361.642.411.6
Sos de usturoi Heinz24012112
Sos extra spicy Bolognese Dolmio491.51.37.9
Sos French KFC2080.620.65.4
Sos grecesc Knor Salad Dressing4150.4436
Sos grecesc Salsa Greca2031.417.89
Sos Hot Mexicana Salsa Dip Clarky’s741.20.117
Sos iaurt KFC2420.22210.8
Sos in stil alsacian Uncle Ben’s670.75.34.1